Opigno module (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (94 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Module
et: Moodul

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Result
et: Tulemus

en: Activity
et: Tegevus

en: Revert
et: Lähtesta

en: Choice
et: Valik

en: Reference
et: Viide

en: Results
et: Tulemused

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Finished
et: Valmis

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Package
et: Pakk

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid

en: pixels
et: pikslit

en: Uses
et: Kasutab

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg
