Opigno module (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (46 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Upload
nn: Last opp

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Answer
nn: Svar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Finished
nn: Ferdig

en: Apply
nn: Bruk

en: Package
nn: Pakke

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen

en: Upload a new file
nn: Last opp ei ny fil
