Opigno module (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (49 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Question
te: ప్రశ్న

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Result
te: ఫలితం

en: Results
te: ఫలితాలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Questions
te: ప్రశ్నలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Availability options
te: అందుబాటు ఎంపికలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
