Opigno module (8.x-1.4) - en to no translation catalogue (120 entries)

en: Next
no: Neste

en: Delete
no: Slett

en: Submit
no: Send

en: Operations
no: Handlinger

en: Content
no: Innhold

en: Groups
no: Grupper

en: Author
no: Forfatter

en: Actions
no: Handlinger

en: Description
no: Beskrivelse

en: Action
no: Handling

en: File
no: Fil

en: Edit
no: Rediger

en: Date
no: Dato

en: Reset
no: Nullstill

en: Weight
no: Vekt

en: Image
no: Bilde

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Back
no: Tilbake

en: Label
no: Etikett

en: True
no: Sant

en: False
no: Ikke sant

en: Default
no: Standard

en: Summary
no: Sammendrag

en: View
no: Vis

en: Upload
no: Last opp

en: User
no: Bruker

en: Created
no: Opprettet

en: Question
no: Spørsmål

en: Answer
no: Svar

en: All
no: Alle

en: Page
no: Side

en: Module
no: Modul

en: Score
no: Poeng

en: Published
no: Publisert

en: Group ID
no: Gruppe-ID

en: Revisions
no: Versjoner

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: home
no: hjem

en: Unlimited
no: Ubegrenset

en: Desc
no: Synkende

en: Owner
no: Eier

en: Provider
no: Leverandør

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Authored on
no: Opprettet

en: Are you sure you want to delete %name?
no: Er du sikker på at du vil slette %name?

en: Result
no: Resultat

en: Manual
no: Manuell

en: Activity
no: Aktivitet

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Choice
no: Valg

en: Reference
no: Referanse

en: Results
no: Resultater

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Duplicate
no: Dupliser

en: Changed
no: Endret

en: ‹ Previous
no: ‹ Forrige

en: Next ›
no: Neste ›

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Unpublished
no: Upublisert

en: Automatic
no: Automatisk

en: Finished
no: Fullført

en: Questions
no: Spørsmål

en: Apply
no: Bruk

en: Select
no: Velg

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: Package
no: Pakke

en: Feedback
no: Tilbakemelding

en: Offset
no: Forskyving

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: About
no: Om

en: Started
no: Startet

en: Answers
no: Svar

en: pixels
no: piksler

en: Uses
no: Bruker

en: Default image
no: Standardbilde

en: Delete all revisions
no: Slett alle revisjoner

en: File upload
no: Last opp filer

en: Correct
no: Endre

en: Backwards navigation
no: Tilbakenavigering

en: Availability options
no: Tilgjengelighet

en: Maximum Score
no: Maksimal poengsum

en: This answer has not yet been scored.
no: Svaret har enda ikke blitt bedømt.

en: Correct answer
no: Korrekt svar

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: Publishing status
no: Publiseringsstatus

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: « First
no: « Første

en: Last »
no: Siste »

en: Random order
no: Tilfeldig rekkefølge

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Max score
no: Maksimal poengsum

en: Operations links
no: Handlingslenker

en: Revision log message
no: Meldinger for versjonsloggen

en: The best
no: De beste

en: The newest
no: De nyeste

en: Evaluated
no: Evaluert

en: No randomization
no: Ingen randomisering

en: Multiple takes
no: Flere forsøk

en: Upload a new file
no: Last opp en ny fil

en: Taking options
no: Innstillinger for testtaking

en: Allowed number of attempts
no: Antall tillatte forsøk

en: Display allowed number of attempts
no: Vis antall tillatte forsøk

en: Asc
no: Stigende

en: Groups list
no: Grupper

en: Revision user
no: Revisjons-bruker

en: Briefly describe the changes you have made.
no: Beskriv kort endringene du har gjort.

en: The time that the current revision was created.
no: Tidspunktet da den gjeldende revisjonen ble opprettet.

en: The user ID of the author of the current revision.
no: Bruker-IDen til forfatteren av gjeldende revisjon.

en: @date by @username
no: @date av @username

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille @language oversettelsen til revisjonen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
no: Tilbakestill innhold som er delt blant oversettelsene

en: Media name
no: Medianavn

en: Revision create time
no: Tidspunktet da revisjonen ble opprettet
