Opigno module (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (118 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Groups
tr: Gruplar

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Back
tr: Geri

en: Label
tr: Etiket

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Default
tr: Varsayılan

en: Summary
tr: Özet

en: View
tr: Görüntüle

en: Upload
tr: Yükle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Module
tr: Modül

en: Score
tr: Puan

en: Published
tr: Yayında

en: Group ID
tr: Grup ID

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: home
tr: anasayfa

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Result
tr: Sonuç

en: Activity
tr: Etkinlik

en: Revert
tr: Geri al

en: Choice
tr: Seçenek

en: Reference
tr: Kaynak

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Changed
tr: Değişti

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Questions
tr: Sorular

en: Apply
tr: Uygula

en: Select
tr: Seç

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Package
tr: Paket

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Started
tr: Başladı

en: pixels
tr: piksel

en: Uses
tr: Kullanım

en: Default image
tr: Ön tanımlı resim

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: File upload
tr: Dosya yüklemesi

en: Backwards navigation
tr: Geriye dönme

en: Availability options
tr: Geçerlilik ayarları

en: Maximum Score
tr: En yüksek Sonuç

en: Correct answer
tr: Doğru cevap

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Max score
tr: En yüksek sonuç

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: The best
tr: En iyi

en: The newest
tr: En yeni

en: Evaluated
tr: Değerlendirildi/mi

en: No randomization
tr: Karıştırma yok

en: Multiple takes
tr: Çoktan seçmeli soru

en: Upload a new file
tr: Yeni bir dosya yükle

en: Taking options
tr: Seçenekleri alma ayarları

en: Allowed number of attempts
tr: Deneme izin sayısı

en: Display allowed number of attempts
tr: Deneme izin sayısını göster

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Revision user
tr: Düzeltme kullanıcısı

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.

en: The time that the current revision was created.
tr: Geçerli düzeltmenin oluşturulduğu zaman.

en: The user ID of the author of the current revision.
tr: Son versiyon yazarının kullanıcı kimliği (ID).

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: Media name
tr: Medya adı

en: Revision create time
tr: Düzeltme oluşturma zamanı

en: Long answer question let the students fill-in a text, that will be manually scored by the teacher.
tr: Uzun cevaplı sorular öğrencilerin öğretmen tarafından elle puanlanacak olan bir metin doldurmasına izin verir.

en: Opigno long answer activity type.
tr: Opino uzun cevap aktivite tipi.
