Opigno module (8.x-1.9) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
