Opigno Moxtra (3.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Score
fa: امتیاز

en: Owner
fa: مالک

en: Members
fa: اعضا

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
