Opigno Moxtra (3.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Score
cy: Sgôr

en: Default image
cy: Rhagosod delwedd
