Opigno Moxtra (3.0.0-rc1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè
