Opigno Moxtra (3.0.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Score
fi: Tulos

en: Owner
fi: Omistaja

en: Members
fi: Jäsenet

en: Default image
fi: Oletuskuva

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Take
fi: Vastaa
