Opigno Moxtra (3.0.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Owner
sl: Lastnik
