Opigno Moxtra (3.0.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు
