Opigno Moxtra (3.1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
