Opigno Moxtra (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: Score
pl: Wynik

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Members
pl: Członkowie

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Buy
pl: Kup

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: Take
pl: Rozwiąż

en: Informations
pl: Informacje

en: Want more?
pl: Chcesz więcej?
