Opigno Moxtra (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Score
he: ניקוד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Owner
he: בעלים

en: Members
he: חברים

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: Meeting
he: פגישה
