Opigno Moxtra (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй
