Opigno Moxtra (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Score
et: Tulemus

en: Inactive
et: Passiivne

en: Owner
et: Omanik

en: Members
et: Liikmed

en: Default image
et: Vaikimisi pilt
