Opigno Moxtra (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Members
nl: Leden

en: Paid
nl: Betaald

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Attendance
nl: Opkomst

en: Attended
nl: Aanwezig geweest

en: Take
nl: Afnemen

en: Informations
nl: Informatie

en: Want more?
nl: Wilt u meer?

en: Client id
nl: Klant-ID

en: Collaborative Workspace
nl: Samenwerkingsplatform

en: Enter a user’s name or email
nl: Voer de naam of e-mail van een gebruiker in
