Opigno Moxtra (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
