Opigno Moxtra (8.x-1.10) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
