Opigno Moxtra (8.x-1.10) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Default image
ta: இயல்பான படம்
