Opigno Moxtra (8.x-1.11) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Score
it: Punteggio

en: Owner
it: Proprietario

en: Default image
it: Immagine predefinita

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: Take
it: Rispondi
