Opigno Moxtra (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Score
ar: الدرجة

en: Owner
ar: المالك

en: Default image
ar: الصورة الافتراضية

en: Take
ar: شارك بالحل

en: UUID
ar: المعرف UUID
