Opigno Moxtra (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Owner
mr: मालक
