Opigno Moxtra (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Training
hy: Դասընթաց
