Opigno Moxtra (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα
