Opigno Moxtra (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: Score
sk: Skóre

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Members
sk: Členovia

en: Default image
sk: Predvolený obrázok
