Opigno Moxtra (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Members
bs: Članovi
