Opigno Moxtra (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Active
da: Aktiv

en: Score
da: Karakter

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Owner
da: Ejer

en: Members
da: Medlemmer

en: Paid
da: Betalt

en: Default image
da: Standardbillede

en: Attendance
da: Deltagelse

en: Attended
da: Deltog
