Opigno Moxtra (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: Active
ru: Активно

en: Score
ru: Результат

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Owner
ru: Владелец

en: Members
ru: Участники

en: Paid
ru: Оплачен

en: Default image
ru: Изображение по умолчанию

en: Attendance
ru: Статус участия

en: Attended
ru: Подписан

en: Take
ru: Принять участие
