Opigno Moxtra (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Active
uk: Активно

en: Score
uk: Вага

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Owner
uk: Власник

en: Members
uk: Учасники

en: Paid
uk: Оплачено

en: Buy
uk: Купити

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Attendance
uk: Участь

en: Meeting
uk: Зустріч

en: Training
uk: Тренування

en: Live Meeting
uk: Жива зустріч

en: Save attendances
uk: Зберегти відвідуваність

en: The maximum number of users for this meeting is reached.
uk: Максимальна кількість користувачів для цієї зустрічі досягнута.
