Opigno Moxtra (8.x-1.8) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Owner
ast: Dueñu
