Opigno Moxtra (8.x-1.9) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Score
jv: Skor

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Default image
jv: Gambar gawan
