Opigno Moxtra (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Score
oc: Marca

en: Owner
oc: Proprietari

en: Default image
oc: Image per defaut

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
