Opigno notifications (3.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Url
bn: ইউআরএল
