Opigno notifications (3.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Url
eu: URLa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
