Opigno notifications (3.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Notifications
et: Teated

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
