Opigno notifications (3.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Url
fr: URL

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Creation time
fr: Date de création

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Master
fr: Principal

en: Has Read
fr: A lu
