Opigno notifications (3.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Url
ru: Url-адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Notification
ru: Уведомление

en: Creation time
ru: Дата создания

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Load more
ru: Показать больше

en: Marked as read
ru: Прочтено

en: Opigno notification.
ru: Уведомления.

en: mark all as read
ru: Отметить все как прочитанное

en: view all notifications
ru: Все уведомления
