Opigno notifications (3.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Url
sv: URL

en: Desc
sv: Fallande

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Notification
sv: Avisering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
