Opigno notifications (3.0.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Notifications
it: Notifiche

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Notification
it: Notifica

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
