Opigno notifications (3.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Url
ka: ბმული

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
