Opigno notifications (3.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет
