Opigno notifications (3.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг
