Opigno notifications (3.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்
