Opigno notifications (3.0.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Load more
tr: Daha fazla getir
