Opigno notifications (3.0.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
