Opigno notifications (3.0.2) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: #
ja: No.

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Url
ja: URL

en: Desc
ja: 降順

en: Notifications
ja: 通知

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Notification
ja: 通知

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
