Opigno notifications (3.0.2) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Url
pt: URL

en: Desc
pt: Decrescente

en: Notifications
pt: Notificações

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ Previous
pt: ‹ Voltar

en: Next ›
pt: Avançar ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Notification
pt: Notificação

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Add opigno notification
pt: Adicionar notificação

en: Opigno Notifications
pt: Notificações do Opigno

en: Unread Notifications
pt: Notificações não lidas

en: Dashboard - Unread Notifications
pt: Painel de Controle - Notificações não lidas

en: Marked as read
pt: Marcada como lida

en: mark all as read
pt: Marcar tudo como lido

en: view all notifications
pt: Ver todas as notificações
