Opigno notifications (3.0.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
